O firmie

Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmujemy się obsługą inwestycji budowlanych.

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zebrać ogromne doświadczenia bogaty w realizacjach dedykowanych do handlu (sklepy), gastronomii (restauracje, piekarnie), jak również lokali usługowych (pralnie chemiczne, salony fryzjerskie) oraz budownictwie mieszkaniowym. Na naszym koncie jest już bardzo duża ilość inwestycji małych jak i bardzo dużych i nowoczesnych.

Pasjonujemy się wyzwaniami w realizacji nowych pomysłów. Zawsze wyróżnia nas nieszablonowe podejście w poszukiwaniu nowych rozwiązań, ku zadowoleniu nawet najbardziej wymagających Zleceniodawców.

Wiemy, że nasi Klienci są naszą wizytówką, dlatego niezwykle cenimy sobie relacje, które mamy przyjemność kontynuować w ramach wieloletniej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą

Co zapewniamy?

• Bogate doświadczenie
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoki poziom organizacji wykonywanych zadań
• Wysoką jakość wykonywanych prac
• Ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań
• Umiejętność przystosowania się do zmian koniecznych do wykonania projektu
• Dostosowanie oferty do możliwości klienta

Dlaczego GC-INWEST S.C.?

Kompetencje Posiadamy bogate doświadczenie.
Nowoczesne technologie Idziemy z duchem czasu, ciągle szukamy nowych rozwiązań
Biznes na każdą kieszeń Każdorazowo dostosowujemy ofertę do możliwości Klienta
Oryginalność Nie pracujemy sztampowo, szukamy coraz to nowych, oryginalnych rozwiązań

Czym się zajmujemy?

Prace budowlane Budujemy i readaptujemy lokale usługowe kilku-kilkuset metrowe w centrach handlowych, pasażach oraz wolnostojące. Zajmujemy się całością prac wnętrzarskich również w mieszkaniach i lokalach specjalistycznych, które muszą spełniać odpowiednie wymogi sanitarne
Instalacje elektryczne Projektujemy, wykonujemy i modernizujemy instalacje elektryczne i niskoprądowe, systemy CCTV i alarmowe.
Instalacje HVAC i wod-kan Projektujemy, wykonujemy i modernizujemy instalacje wentylacji, klimatyzacji, wod-kan., CO, CT i gazowej.
Centrum instalacyjne Już niebawem zapraszamy do centrum instalacyjnego znajdującego się przy naszym biurze. Przedstawimy w nim pełna ofertę naszej firmy.